İnci Küpeler

Bu kategoride ürün bulunamadı.

İnci Küpeler

İnci hem oluşum süreci bakımından hem de bulunduğu kombinleri güzelleştirme etkisi ile mucizevi dokunuşları içerisinde barındırmaktadır. Özellikle klasik bir duruştan hoşlanan kadınların vazgeçemedikleri aksesuarlardan biri olduğu belirtilmelidir. Özel günlerde klasik bir tarza sahip olan sevdiklerinize inci küpeler satın alabilirsiniz.

İncinin içerisinde barındırdığı çok farklı özellikler bulunmaktadır. Örneğin bileklik olarak ya da kolye olarak alınan yan yana duran incilerin doğurma özelliği bulunmaktadır. Eğer şanslıysanız ve elinizde bulunan inci gerçek ise gün ve gün daha fazla ici tanesine sahip olma imkanını elde edebilirsiniz.

İnci küpeler tasarım bakımından çok farklı boyutlara eriştirebilmektedir. Gümmüş, sarı altın ya da beyaz altın bir kürsü üzerine oturtularak klasik bir duruş ile de satışa sunulabilmektedir. Tasarımdaki detay arttıkça küpelerin göz alıcılığının seviyesi de aynı şekilde artış gösterecektir.

İnci Küpelerde Farklı Tasarımlar Uygun Fiyatlar

Qarat Kuyumculuk tasarım konusunda alanının uzmanı ve yetileri ödüller ile de tescillenmiş olan tasarımcılar ile iş birliği yapmaktadır. Tasarımların oluşturulma şekline bakıldığı zaman herr yaş grubunun beğenisine uyabilecek farklı alternatiflerin yer aldı da ek olarak dikkate alınmalıdır.

İnci küpeler kapsamında daha uygun fiyatlı olan alternatiflere bir göz atmak isterseniz sizin için kampanyalı olan dönemleri takip etmek daha mantıklı olacaktır. Kadınlar günü ya da Anneler günü gibi dönemlerde takılarda büyük oranda indirimler yapılmaktadır. Bu iddialı tasarımlara daha uygun fiyatlı bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz. 

Devamını Oku...