Tasarım Kolye

Göster:
Sırala:
Tasarım Kolye

Tasarım kolyeler klasik modellerden hoşlanmayan kişilerin daha büyük bir sıklıkla tercih edebilecekleri koleksiyonlardır. Özellikle gösterişten ve farklı modellerden hoşlanan kişiler için tasarım kolyelerin büyük bir öneme sahip olduğu eklenmesi gereken detaylardandır. Son dönemlerin en çok tercih edilen tasarım kolye çeşitlerinden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

·         Kalp pırlanta kolye

·         Anahtar pırlanta kolye

·         Kalpli özel tasarım pırlanta kolye

·         Kar tanesi kolye

·         Mavi pırlantalı kolye

·         Özel tasarım ametist ve pırlanta papatya kolye

Bu modellere indirimli olarak erişim sağlayabilmek için özel günlerde satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Özel günlerde yarı fiyatına varan bir indirim söz konusu olabilmektedir. Kadınlar günü ya da Anneler günü gibi dönemlerde tasarım kolyelerde büyük indirimler gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyatlar ile kaliteli ürünler satın alabilirsiniz.

Tasarım Kolyeler Alanında Kusursuz Hizmet Politikası

Qarat Kuyumculuk piyasaya sunmuş olduğu ürünlerin yüksek kalitede olduğundan emin olduktan sonra piyasaya sürmektedir. Bu şekilde müşteri memnuniyeti seviyesinin de en yüksek raddeye çekilmesi mümkün kılınmaktadır.

Tasarım kolyeler arasından seçim yaparken satın alacağınız kişinin tarzını da göz önünde bulundurmalısınız. Qarat Kuyumculuk çalışanları bu konuda size yol gösterecek ve en güzel modeli en uygun fiyatlar ile satın almanızı sağlayacaktır. İnternet üzerinden de modellere bakma imkanınız bulunmaktadır. Bu modellere ek olarak özel tasarımlar talep etme imkanınızın olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Bu şekilde verilen siparişlerin fiyatları daha yüksek olmaktadır. 

Devamını Oku...