Safir

Göster:
Sırala:
Safir

Safir nadir olarak bulunan ve kadınların severek taktıkları değerli taşların başında gelmektedir. Geçmiş senelerde aktif olarak kullanılsa da pırlantanın popüler olması ile beraber safirin ve elmas gibi derli taşların daha geri planda kaldığının da ek olarak belirtilmesi gerekmektedir. Siz de modeller arasından seçim yaparken safirin ön planda olduğu ve hoş tasarımlar ile bir araya getirdiği modelleri seçmeye özen göstermelisiniz.

Safir kolyeler kapsamında yer alan modellere bakıldığı zaman en çok tercih edilen seçeneklerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

·         Pırlantalı ve safirli kolyeler

·         Kalp şeklinde safir kolye

·         Quartz kesim safir kolye

·         Elmas ve safir kolyeler

Bu modellere daha uygun fiyatlar ile ulaşabilmek için kampanyalı olan dönemleri tercih etmeniz sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Özellikle özel günlerde kampanyalar artış göstererek neredeyse %40 oranına kadar artış gösterebilmektedir.

Safir Kolyeler ve Diğer Koleksiyonları İnternetten İnceleyin

Qarat Kuyumculuk kapsamında satışa sunulan koleksiyonların her biri internet üzerinden de kişilere sunulmaktadır. Tabi ki bu aşamada kişilerin bir uzmanın görüşüne ihtiyacı olursa direkt olarak bayiye de uğrayabilirsiniz.

Safir kolyeler hakkında ve diğer tüm modeller ile alakalı olarak kapsamlı bilgi alabilmek için uzman kadrodan yardım alabilirsiz. Verilen bilgilerin doğrultusunda hem en hoş hem de en kullanışlı modeli seçebilirsiniz. Uzmanlar size bu konuda gerekli olan ek bilgiyi kısa bir süre içerisinde sağlayacaktır.

 

Devamını Oku...