Zümrüt

Göster:
Sırala:
Zümrüt

Kolyeleri doğru kullanmayı bilirseniz tüm kombininizi baştan ayağa değiştirebilir ve daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle kolye modelleri arasından hem tarzınızı hem de karakterinizi yansıtan modellere göz atmalısınız. Her değerli taşın simgelediği bir özellik bulunduğu için model konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti aynı şekilde değerli taş seçiminde de ortaya koymanız gerekmektedir.

Zümrüt kolyeler klasik duruşu, zarafeti ve asilliği simgelemektedir. Hem hediye olarak hem de kişilerin kendi beğenilerine göre seçip almaları için oldukça yerinde alternatiflerden bir tanesidir. Zümrüt kolye modellerinin her biri Qarat Kuyumculuk tarafından uzman ellerde şekillendirildiği için ortaya çıkan ürünlerin çok daha kaliteli durduğu da eklenmesi gereken detayların başında gelmektedir.

Zümrüt Kolyeler Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Zümrüt kolyeler kapsamında seçim yaparken günlük kullanım mı yoksa sadece özel günlerde kullanmak için mi seçim yaptığınız konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Özellikle zümrüt kolyenizi günlük kullanım için satın alacaksanız zincir kısmının altın olmasına özen göstermelisiniz.

Gümüş zincirler de oldukça zarif dursa da suyun altına girdiği zaman ya da parfüm ile temas ettiğinde kararmalar meydana gelebilmektedir. Altın olan ürünlerde bu tür bir sorun meydana gelmeyecektir. Aynı durum beyaz altın için de geçerlidir. Beyaz altında da zaman içerisinde herhangi bir kararmanın meydana gelmesi söz konusu değildir. Firma uzmanları sizi bütün bu konularda dikkatli bir biçimde uyaracaktır.

 

Devamını Oku...