Zümrüt Küpe

Göster:
Sırala:
Zümrüt Küpe

Pırlanta zümrüt küpeler ve faklı takı modelleri özellikle kaliteli markalardan satın alındığı zaman etkileyicilikleri çok daha yüksek olmaktadır. Qarat Kuyumculuk her manada kalitenin en yüksek derecede tutulması için çok büyük bir çaba sarf etmektedir. Özellikle değerli taşların işlenmesi hususunda büyük bir hassasiyet ortaya koymaktadır.

Tasarımcı kadrosuna bakıldığı zaman bu konuya ne denli büyük bir önem verildiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Tasarımcılar değerli taşların hiçbir şekilde zarar görmeden işlenebilmesi için büyük bir çaba sarf etmektedir. Ortaya çıkan modellerden ne denli özenli bir işçilik ortaya koyulduğu da net olarak anlaşılmaktadır.

En Popüler Pırlanta Zümrüt Küpeler ve Farklı Modeller

Zümrüt geçtiğimiz yüzyıllarda oldukça popüler değerli taşlardan olsa da son dönemlerde kuyumculuk sektöründe ok sık kullanılmamaktadır. Hatta bunun aksine gümüş ve pırlanta gibi duruşu daha sade olan alternatiflere yönelim gerçekleştirildiği de ek olarak belirtilmelidir. Ayrıca bu modellerin fiyatları a daha uygun olduğu için hediye olarak da satın alınması daha makul fiyatlı olmaktadır.

Pırlanta zümrüt küpeler Qarat Kuyumculuk’un son koleksiyonlarında aktif bir rol alma imkanını elde etmiştir. Kısa sürede büyük bir etki elde etmek ve hediyenizin büyük bir beğeni toplamasını sağlamak istiyorsanız muhakkak bu koleksiyona bir göz atmalısınız. Özellikle kampanyalı olan dönemlerde bu tip fırsatlardan yararlanırsanız ödemeniz gereken tutarın da çok daha sınırlı olacağının altı çizilmelidir. İçerisinde zümrüt ve pırlantanın büyük uyumunu gördüğünüz aman bu denli uygun fiyatlı şekilde satışa sunulmasına siz de şaşıracaksınız.

Devamını Oku...