İsimli Alyans

Göster:
Sırala:
İsimli Alyans

Alyanslar sadece evliliğin değil aşkın ve birlikteliğin evrensel simgesi olarak tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de takı dünyasının en özel ve en popüler parçaları durumundalar. Alyanslar yüzlerce yıllık yolculukları süresince birçok değişime uğradılar ve bu değişimin en dikkat çekici hali de tabi ki isimli alyanslar. İsimli alyans denilince aklınıza iç tarafına isim yazılan yüzükler geliyorsa yanılıyorsunuz zira sözünü ettiğimiz isimli alyans modelleri üst kısmına yazılan isimlerle aşkınızı sonsuzluğa taşımanın en güzel yolu tabi ki.

Kim eşinin ismini parmağında taşımak istemez ki?

Evlilik insanın ruj ikizini bulması ve onunla hayat boyu birlikte yaşamaya söz vermesi anlamına gelir, bunca sevdiği, tüm hayatını paylaşmaya yemin ettiği kişinin ismini kim parmağında hem de herkesin göreceği şekilde taşımak istemez ki? Elbette herkes ister, bunu bilen Qarat biricik sevgilinizin, hayat arkadaşınızın ismini en güzel şekilde tasarladığı muhteşem isimli alyans modelleri ile kalbinizin yanı sıra parmağınızda da taşımanızı sağlıyor.

Yaratıcı tasarımlar modern çiftler için ideal

İsimli alyans modelleri aynı zamanda yaratıcı tasarımları ile de dikkat çekiyor ve bu yüzükler modern çiftler için ideal birer alternatif tabi ki. Sıradan ve klasikleşmiş alyanslar yerine daha özel, dikkat çekici ve anlamlı alyansları tercih eden genç çiftler farklı fontlar kullanılarak tasarlanmış isimli alyans modellerine yöneliyor.

Beyaz ve sarı altın alternatifleri

Günümüzde alyanslar yalnızca her zaman popüler olan sarı altından üretilmiyor, sarı altının yanı sıra beyaz altın da alyans modellerine kattığı farklı hava sebebiyle oldukça seviliyor. İsimli alyans modelleri de sarı ve beyaz altın alternatifleri ile beğeniye sunuluyor. Hatta her ikisinin yani beyaz ve sarı altının büyük bir ustalıkla harmanlandığı isimli alyans modelleri de bulabilmek mümkün. Beyaz altın kullanılarak tasarlanmış isimlialyanslar elbette daha modern çizgilere sahip ve bu nedenle yine özellikle genç çiftlerin gözdesi. Sarı altından üretilen modeller ise “ben klasikten vazgeçemem” diyen tüm çiftlerin kelimenin tam manasıyla bayılacağı nitelikteler.

Aradığınız modeller ve çok daha fazlası Qarat’ta sizi bekliyor

Alyans denilince akla ilk gelen isim olan Qarat tüm alyanslarda olduğu gibi isimli alyans modelleri konusunda da çok iddialı. Qarat koleksiyonlarında göz alıcı havaları ile ışıldayan, sarı, beyaz altından ya da her ikisi kullanılarak tasarlanmış, ilk görüşte aşık olacağınız ve aşkınızı sonsuzluğa taşımak için parmağınıza takmak için can atacağınız isimli alyans modelleri sizi bekliyor. Modern tasarımlı ya da klasik çizgiler taşıyan isimli alyansmodellerinden birini satın almak için hemen Qarat alyans koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Üstün bir zevki yansıtan, parmağınızda ömür boyu aynı keyifle taşıyacağınız isimli alyans modelleri aynı zamanda son derece uygun fiyat avantajları ile www.qarat.com.tr 'de, şimdi alışveriş yapmaya başlayabilir ve aşkınızı eşinizin ismi ile mühürleyebilirsiniz.

Devamını Oku...