Beyaz Alyans

Göster:
Sırala:
Beyaz Alyans
Beyaz Alyans Modelleri

Alyanslar binlerce yıl önce başladıkları yolculuklarına hala aynı hızla devam ediyorlar ve taşıdıkları özel anlam, sevgiyi, aşkı, bağlılığı sembolize etmeleri sebebiyle her zaman dünyanın en fazla kullanılan takısı olma özelliğini taşıyorlar. Alyans denilince çoğu kişinin aklına altın, daha doğrusu sarı altın gelse de son yıllarda birçok çift demode buldukları sarı altın yerine çok daha klas, sıra dışı ve cool görünen beyaz alyans modellerine yöneliyorlar. Doğrusunu söylemek gerekirse özellikle genç çiftlerin ilk tercihlerinden biri durumuna çoktan geldi bile beyaz alyans modelleri.

Beyaz alyanslar her tarzla kullanılabiliyor

Elbette her çiftin tarzı farklı, kimi çiftler spor bir tarza sahipken kimisiyse klasikten vazgeçemiyor ve beyaz alyans modelleri her tarza uyum sağlamalarıyla da ön plana çıkıyor. Usta tasarımcıların maharetli ellerinde özenle şekillenen beyaz alyans modelleri bu nedenle de en fazla tercih edilen alyanslardan biri olmayı fazlasıyla hak ediyorlar. Zira günün her anında parmakta takılı buluna alyansların tabi ki farklı kıyafetler ile uyumlu olması son derece önemli.

Tüm renklerle kusursuz armoni

Beyaz her renkle kusursuz uyum sağlaması ile tanınan bir renk ve beyaz alyans modelleri de dünyanın en uyumlu renginin bu doğal özelliğinden sonuna kadar faydalanıyorlar. Sarı alyansların aksine beyaz alyanslar üzerinizde hangi tonlarda kıyafetler olursa olsun kusursuz bir armonin yakalamayı sağlıyor. Koyu renklerin yanı sıra canlı renklerle de mükemmel bir armoni sergileyen beyaz alyans modelleri tabi ki bu nedenle de çok seviliyor.

Taşlı modellerin eşsiz cazibesi

Qarat Pırlanta koleksiyonlarında arzı endam eden beyaz alyans modelleri arasında en fazla dikkat çekenler arasında tabi ki taşlı tasarımlar yer alıyor. Pırlantanın büyüsünü tüm ihtişamıyla yansıtan taşlı beyaz alyans modelleri takıldıkları her parmakta aşk ve bağlılık şarkılarının en güzellerini söylüyor. Tek taşlı modellerin yanı sıra farklı alternatifler de qarat.com.tr’de sizi bekliyor.

Alyansın en modern yorumu

Genç çiftler alyans seçerken modern bir tarza olmasını istiyor ve beyaz alyans modelleri için alyansın en modern yorumu demek kesinlikle abartı değil. Beyaz altının doğasından gelen modern havasını günümüz trendlerinden esinlenen tasarımlarla adeta birer modern sanat eserine dönüştüren Qarat Pırlanta sayesinde siz de tam aradığınız alyansı kolayca bulabilirsiniz.

Alışverişte Qarat farkı

Beyaz alyans modelleri ile aşklarını sonsuzluğa taşımak isteyen modern çiftler elbette ki klasik ve demodeleşmiş alışveriş yöntemleri yerine çok daha pratik ve fiyat açısından inanılmaz avantajlar sunan online alışverişi tercih ediyorlar ve www.qarat.com.tr sitemizi ziyaret ederek hayallerindeki beyaz alyans modellerini birkaç dakika içinde bulup hemen satın almanın tadını çıkartıyorlar.
Devamını Oku...