Üçrenk Alyans

Göster:
Sırala:
Üçrenk Alyans

Üç Renkli Alyans

Alyans dünyasının en ilgi çekici ve hareketli parçası olan üç renkli alyans modelleri Qarat Pırlanta’da üstelik en ilgi çekici halleri ile şanslı çiftleri bekliyor. Günümüzde genç çiftler tabi ki alyans seçimi konusunda daha cesurlar ve modern yaşamın gereklerine uygun, eskisine kıyasla daha canlı, daha iddialı ve dikkat çekici alyansları tercih ediyorlar. Üçrenkli alyans modelleriyse tüm bunları fazlasıyla sundukları için genç çiftlerin favorisi olmuş durumdalar. Altının farklı renklerinin kombinasyonu ile mükemmel birer takı olma özelliğini taşıyan üç renkli alyans modelleri onlarca farklı tasarım ile Qarat Pırlanta vitrinlerini deyim yerindeyse şenlendiriyor ve eğlenceli, mutlu, keyifli bir evliliğe adım atacak olan çiftlerin kendilerini keşfetmesini bekliyorlar.

Canlı tasarımlar

Üç renkli alyansların çekiciliğinin temelinde canlı tasarımlara sahip olmaları yatıyor. Renklerin birlikte kullanımının yarattığı sinerji ile bambaşka bir havaya sahip olan bu alyanslar yıllarca aynı alyansı takmanın sıkıcı olması riskini tamamen ortadan kaldırıyorlar. Çünkü üç renklialyans modelleri sıkılamayacağınız kadar canlı, hareketli ve çekiciler.

Sonsuz uyum

Tek renkli alyansların her tarzla ve renkle uyum sağlaması zor, oysaki söz konusu üç renkli alyans modelleri olduğunda bu sorun da tarihe karışıyor. Üç renkli alyans demek sonsuz uyum demek. Her ne renk kıyafet giyerseniz giyin, tarzınız ne olursa olsun parmağınızdaki alyansın bütününüzle kusursuz bir uyum sağlamasını istiyorsanız tercihiniz tabi ki üç renkli alyans olmalı.

Sade ama çarpıcı

Modern çiftler genellikle alyans tercihlerini gücünü sadelikten alan modellerden yana kullanıyorlar ve üç renkli alyans modelleri işte tam bu noktada da sahneye çıkıyorlar. Sade ancak çarpıcı tasarımları ile modern çiftlerin aklını başından almayı kolayca başaran üş renkli alyans modelleri bugün çok popülerler, ancak emin olun ki yarın da aynı derecede popüler olmaya devam edecekler.

İşlemelerle renklerin dansı

Qarat Pırlanta alyans koleksiyonunda yer alan tüm üç renkli alyans modellerinin sade olduğunu düşünüyorsanız bu konuda yanıldığınızı söylemeliyiz. Koleksiyonumuzda işlemelerle renklerin aşk melodileri ile dans ettiği işlemeli üç renkli alyanslar da sizi bekliyor. Kelimelerle anlatılamayacak denli etkileyici dizaynlara sahip olan bu alyanslar sanıyoruz ki gören herkesin ilk görüşte aklını başından almayı başaracaklar.

Aşk tadında fiyatlar

Alyans demek aşk demek ve Qarat Pırlanta sizlere aşkın en renkli nişanesi üç renkli alyans modellerini aşk tadında inanılmaz fiyatlarla satın alma şansı sunuyor. www.qarat.com.tr vitrinlerinde gök kuşağı ambiyansı yaratan üç renkli alyans modelleri fiyatlarıyla da size aşkın tüm renklerini yaşatacaklar buna en ufak bir şüpheniz olmasın. Evlilik alışverişinin en keyifli kısmı olan alyans seçimini daha da keyifli hale getirip, monotonluktan uzak, her an hareketli ve eğlenceli bir evlilik hayatı yaşamanızı garantileyecek olan üç renkli alyans modellerinden birini satın almak için hala geç kalmış sayılmazsınız.

Devamını Oku...