Sarı Alyans

Göster:
Sırala:

SARI ALYANS

Alyans denilince hemen herkesin aklına ilk gelen imge tabi ki sarı alyans modelleri oluyor, zira alyansın klasikleşmiş hali sarı alyanslar. Yüzlerce yıldır takı dünyasının en popüler parçası konumundaki sarı alyans modelleri en şık ve etkileyici tasarımlarla Qarat Alyans koleksiyonunu süslüyorlar ve aşkını estetik bir alyansla ölümsüzleştirmek isteyen çiftleri bekliyorlar.

Her çifte yakışan tasarımlar

Elbette tüm çiftlerin zevki farklı ve bunu bilen Qarat Alyans koleksiyonunda tüm çiftlerin kendilerinden bir şeyler bulacakları, zevklerine hitap eden onlarca sarı alyans modeline geniş yer ayrılmış. Sarı alyans denilince gözünüzün önüne hepsi birbirine benzeyen tek düze modeller geliyorsa size tavsiyemiz bunu hemen unutmanız zira Qarat Alyans koleksiyonunda yer alan sarı alyans modelleri sıradanlıktan ve tek düzelikten alabildiğine uzaklar ve her tarza hitap eden dizaynlara sahipler.

Asaletini sadelikten alan modeller

Sadelik her zaman birçok insanın tercihidir ve Qarat Alyans koleksiyonunda sadeliğin asaleti ile kusursuzluğa ulaşan onlarca sarı alyans modeli tercihini sadelikten yana kullanan çiftleri bekliyor. Sade ancak şık tasarımları ile bu sarı alyanslar hem çok hoşunuza gidecek, hem aşkınızı asaletle taçlandırmanızı sağlayacak hem de modası asla geçmeyeceği için uzun yıllar boyunca parmağınızda aynı keyifle taşıyacaksınız.

Taşların büyüsü

Taşlı alyansların alyans dünyasındaki yükselişi büyük bir hızla sürüyor ve taşlı sarı alyans modelleri de bu nedenle her geçen gün daha popüler hale geliyorlar. Bayan yüzüklerinin tek ya da daha çok taş ile parıltıya kavuşturulduğu muhteşem tasarımlar ile aşkınızı yıldızların parıltısına kavuşturma şansına sahipsiniz.

İşlemelerin cazibesi

Sarı alyans modellerinin dikkat çeken parçaları arasında elbette işlemeli modeller de yer alıyor. Sarının çekiciği ile yaratıcı ve oryantal esintiler taşıyan işlemelerin buluştuğu bu alyanslar dikkat çekici bir alyansa sahip olmak isteyen çiftler için kusursuz birer alternatif. Erkek ile bayan alyansının büyük bir uyum içinde olduğu işlemeli sarı alyansları tercih ederek şık ve etkileyici bir alyansa sahip olabilirsiniz.

Sarı beyaz birlikteliği

Qarat Alyans koleksiyonunda sarı ile beyaz altının harmanlandığı harika tasarımlar da beğeniye sunuluyor. Sarı altının sıcaklığını beyaz altının modern havası ile buluşturan bu alyansların en büyük özelliği her kıyafete kusursuz uyum sağlıyor oluşları. Zira beyaz altının modern havası sayesinde spor tarza, sarı altının ağır başlı havası sayesindeyse klasik tarza aynı şekilde uyum sağlayabiliyorlar.

Alyans alışverişi yapmak çok kolay

Evliliğe hazırlanıyor ve tüm hazırlıkları bir an önce bitirmek istiyorsanız www.qarat.com.tr sayesinde alyans alışverişinizi birkaç dakika içinde yaparak yaşamınız boyunca aşkla taşıyacağınız muhteşem alyanslara hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey vitrinlerimizde sizi bekleyen sarı alyans modellerine göz atıp müstakbel eşinizle birlikte kararınızı vererek seçtiğiniz alyansı uygun fiyat ile satın almak, işte bu denli kolay.

Devamını Oku...