Kolyeler

Göster:
Sırala:
Kolyeler

Altın yüzyıllardır hem günlük hayatta hem de moda dünyasında insan hayatının ayrılmaz parçalarından biri haline gelmiştir. Takıya yatırım yapmak isteyen kişilerin özel olarak dikkate almaları gereken noktaların başında gelmektedir. Pırlantada ya da diğer değerli taşlarda bozduruldu zaman bir değer kaybı meydana gelirken atında bu tip bir durum söz konusu değildir. Alınan takılar aynı zamanda maddi yatırım olarak da değerlendirilebilmektedir.

Qarat Kuyumculuk bütün müşterilerin memnun olması için çok geniş koleksiyonlar oluşturmaktadır.  Bu nedenle altın kolye seçimleri sırasında da büyük bir çeşitliliğe erişim sağlayabilirsiniz. Oluşturulan bütün koleksiyonların uzmanların ellerinden çıktığından da emin olabilirsiniz.

Altın kolyeler satışa çıkmadan önce birçok farklı denetime tabi tutulmaktadır. Bunun da haricinde kalite onayı almayan ürünlerin asla firma tarafından satışa koyulmadığının ek olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Altın Kolyeler ve En Çarpıcı Modeller

Qarat Kuyumculuk tarafından hazırlanmış olan en çarpıcı modellerden bazıları şu bçimde sıralanmaktadır;

·         Allah yazılı altın kolye

·         Anne eli ve bebek kalp altın kolye

·         Anahtar ve kalp sarı beyaz altın kolye

·         Ay yıldız altın kolye

·         Ayetel kürsi ve nazar boncuklu kolye

Altın kolyeler arasında kendi istediğiniz kriterlerde herhangi bir ürün bulamadıysanız aklınızda olan modeli özel tasarım olarak yaptırabilirsiz. Bu konuda da hizmet verilmektedir. İnce bir el işçiliği ile uygun fiyatlar üzerinden hayalinizdeki modele erişim sağlayabilirsiniz.

 

Devamını Oku...